  • PAPUC.C.NEIZ.50-10 GPH50-10
  • PAPUC.C.NEIZ.50-10 GPH50-10
  • PAPUC.C.NEIZ.50-10 GPH50-10
PAPUC.C.NEIZ.50-10 GPH50-10
163,76 RSD
cena sa PDV-om
Šifra proizvoda: TLT018702
Dostupnost: 329 KOM na stanju
  • Presek provodnika: 50 mm2
  • Otvor: M10
Količina
Dodaj u korpu
  • Opis proizvoda
  • Tehničke karakteristike
    DEKLARACIJA
    Model GPH50-10
    Vrsta robe Papučica cevasta neizolovana
    Pakovanje 50 kom.
    Zemlja porekla Kina
    Uvoznik MINOR DOO BEOGRAD, ZEMUN
  • Model Standardna cevasta neizolovana papučica
    Materijal Bakar
    Presek provodnika 50 mm2
    Zavrtanj M10
    Dimenzije Ø E: 10.5 mm; Ø D: 14 mm; Ø d: 10 mm; W: 21 mm; B: 19 mm; L: 51.2 mm