  • PAPUC.C.NEIZ.25-10 GPH25-10
  • PAPUC.C.NEIZ.25-10 GPH25-10
  • PAPUC.C.NEIZ.25-10 GPH25-10
PAPUC.C.NEIZ.25-10 GPH25-10
72,06 RSD
cena sa PDV-om
Šifra proizvoda: TLT018502
Dostupnost: 745 KOM na stanju
  • Presek provodnika: 25 mm2
  • Otvor: M10
Količina
Dodaj u korpu
  • Opis proizvoda
  • Tehničke karakteristike
    DEKLARACIJA
    Model GPH25-10
    Vrsta robe Papučica cevasta neizolovana
    Pakovanje 50 kom.
    Zemlja porekla Kina
    Uvoznik MINOR DOO BEOGRAD, ZEMUN
  • Model Standardna cevasta neizolovana papučica
    Materijal Bakar
    Presek provodnika 25 mm2
    Zavrtanj M10
    Dimenzije Ø E: 10.5 mm; Ø D: 10 mm; Ø d: 7 mm; W: 18 mm; B: 15 mm; L: 44.5 mm