PAPUC.C.NEIZ.10-8 290942
48,60 RSD
cena sa PDV-om
Šifra proizvoda: H2909420
Dostupnost: 470 KOM na stanju
  • Presek provodnika: 10 mm2
  • Otvor: M8
Količina
Dodaj u korpu
  • Opis proizvoda
  • Tehničke karakteristike
    Standard: DIN 40500
  • Model Standardna cevasta neizolovana papučica
    Materijal Bakar (elektrolitički)
    Presek provodnika 10 mm2
    Zavrtanj M8
    Dimenzije d2: 8,5 mm; d1: 4,5 mm; d4: 7 mm; A: 10 mm; l: 25 mm; B: 15 mm; c1: 10 mm; c2: 10 mm;