LED.SIJ.8W E27 230V 6500K 800LM VALUECLA60 MLECNA OSRAM
127,01 RSD
178,85 RSD
cena sa PDV-om
Šifra proizvoda: 4052899326873
Dostupnost: 190 KOM na stanju
  • Nazivna snaga:8W
  • Temperatura boje svetla: 6500K
  • EAN: 4052899326873
  • Nazivni napon: 230V
  • Proizvodjač: LEDVANCE
Količina
Dodaj u korpu
  • Opis proizvoda
  • Tehničke karakteristike
  • LED VALUE sijalice se koriste kada su potrebna ekonomična svetlosna rešenja.
    LED VALUE CLASSIC A su LED sijalice klasičnog oblika.
    Prednosti proizvoda :
    - Veoma mala potrošnja energije
    - Otpornost na udar i vibracije zahvaljujući LED tehnologiji
    - Nema UV zračenja u svetlosnom snopu
    - Laka zamena umesto konvencionalnih sijalica
    Karakteristike proizvoda:
    - Nisu dimabilne
    - Ne sadrže živu
    - Životni vek do 15000h
    - Grlo E27
  • Električne veličine
    Nazivni napon 230 V
    Nazivna snaga 9,5W
    Ekvivalent konvencionalnoj sijalici snage 60W
    Fotometrijski podaci
    Nazivni svetlosni fluks 806 lm
    Temperatura boje 6500K
    Boja svetlosti dnevna svetlost
    Dimenzije
    Dužina 110mm
    Prečnik 60mm
    Dodatni podaci o proizvodu
    Grlo E27
    Dizajn/verzija Mlečna
    Dimabilna Ne
    Potrošnja energije 10kWh/1000h
Pregledani proizvodi
Na stanju 190 kom
  • Nazivna snaga:8W
  • EAN: 4052899326873
  • Nazivni napon: 230V
  • Proizvodjač: LEDVANCE
-29%